Tunali Kuaför Boya 01MAR
Tunali Kuaför Boya

Ankara Saç Boyama

Ankara saç boyama saçların boyanması özen ve titizlik gerektiren bir iştir. İşinin uzmanları tarafından kaliteli saç boyaları kullanılarak yapıldığı takdirde, saçlarınızda yıpranma olmaz ve işlem sonunda istediğiniz rengi elde edersiniz. Bu hizmeti alabileceğiniz salonumuzda, profesyonel saç bakım hizmetleri uygulanarak boya sonrasında saçın daha bakımlı ve canlı görünmesi de sağlanmaktadır.

Ankara saç boyama hizmetimizde en yüksek kalitede, insan sağlığına zarar vermeyecek özellikteki saç boyaları kullanılır. Dip boya, tüm saç boyama, balyaj, gölge ve röfle gibi işlemler talebe ve ihtiyaca göre uygulanır. Saç boyama işleminde en iyi sonucu alabilmek için mutlaka profesyonel salonlara saçlarınızı emanet etmeniz gerekir.

ANKARA SAÇ BOYAMA – HANIMLAR İÇİN ÖZEL HİZMET

Salonumuzda hanımlara özel olarak hazırlanan iki katımız mevcuttur. Özellikle tesettürlü hanımların rahat bir şekilde saçlarına işlem yaptırabilmeleri için her detay düşünülmüştür. saç boyama işlemi için tesettürlü olan ya da olmayan tüm hanımlar salonumuzu rahatlıkla tercih edebilir. Yılların getirdiği tecrübe sayesinde saçlarınıza itinayla boyama yapılır.

Ankara’da tesettürlü hanımların rahatlıkla gelip saçlarını boyatabilecekleri, kestirebilecekleri ya da bakım yaptırabilecekleri bir salon olma özelliğini taşımaktayız. saç boyama konusunda bize güvenebilir, saçlarınızın boyasının en güzel ve özenli şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca tesettürlü hanımları düğün, nişan, kına gecesi gibi özel davetlere de hazırlamaktayız.

Hizmette kalite için profesyonel çalışma disiplini çok önemlidir. Yıllardır sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız ve işimizde en iyisi olmak için elimizden geleni yapmaktayız.

ÜCRETSİZ RANDEVU AL

Raif Hakıoğlu Hoşgeldiniz