Röfle

Röfle Nedir ve Bakımı Nasıl Yapılır?


Kuaför salonuna gidip, yepyeni bir saç rengi ve ya modeli denemek neredeyse bütün kadınlara keyif verir. Saçlardaki küçük bir değişiklik bile, görüntümüzde büyük bir yeniliğe yol açabilir. Ombre, gölge, röfle, bronde, meç, balyaj ve daha nicesi….aralarında seçim yapmak bir hayli zor! Hazır yaz da gelmişken saçlarında yeni bir şeyler denemek isteyen arkadaşlarımıza bugün röfleden bahsetmek istedik. Röfle her ne kadar hanımlar arasında popüler bir uygulama olsa da, bazen balyaj ve ombre ile karıştırılabiliyor. Bu kadar çok uygulama varken hepsinin adını akılda tutmak zor, biliyoruz. Peki nedir bu röfle?

Röfle Nedir?

Röfle, saçların temel renginin aralarına simetrik olarak atılan renk tonlamalarına denir. Genel görünümde bir kontrast ve ışık yansıması yaratmak için kullanılır. Saçların aralarından tarak yardımı ile eşit küçük parçalar alınır ve diplerden 1-6 ton arasında farklı renkler uygulanır. Genelde kumral ve sarışın kadınlar tarafından saçlarının renk tonunu yumuşatmak için kullanılır. Her zaman canlı ve enerjik görünüm yaratan röfleli saçlar, bu yaz da çok moda! Peki nerede röfle yaptırmalı?

Röfle Nerede Yaptırılır?

Gerekli malzeme ve yeterince saç boyama ve gölgelendirme tecrübeniz varsa evde röfle yapmayı deneyebilirsiniz. Fakat saç boyama ve gölgelendirme hakkında pek tecrübeniz yoksa, röfle gibi ustalık gerektiren bir işlemi uzman kuaförlere bırakmanızı öneririz. Cilt tonunuza yakışacak rengin belirlenmesi, farklı renklerin uyumunun bulunması, boyanın saç uzunluklarına uygulanması gibi işlemleri tecrübeli bir kuaförün gerçekleştirmesi gereklidir. Ankara röfle denilince akla gelen ilk salon olan Seven 7 Beauty Hair Center, uzman kuaför ve saç stilistleriyle İstiklal caddesinde hizmetinizde! Siz de randevunuzu alın ve yeni saçlarınızın ışığını yansıtmaya başlayın.

Röfleli Saçların Bakımı

Kuaförünüzde saçınızı istediğiniz rengin en güzel tonlarında röfle yaptırdınız! Artık saçlarınızı özgürce savurabilirsiniz, fakat saçlarınızın kuaförden ilk çıktığınız günkü kadar canlı ve parlak durmasını istiyorsanız gerekli bakımı yapmak zorundasınız. Saçlarını düzenli olarak boyatanlar, saç rengini korumanın ne kadar önemli ve zor olduğunu iyi bilirler. Eğer röfle, ombre, balyaj uygulaması yaptırdığınız saçlarınızı korumak istiyorsanız Kerastase tarafından boyalı saçlara özel tasarlanan Reflection serisini denemelisiniz.

 

 

 

 

tunalı kuaför tavsiye

tunalı hilmi bayan kuaförleri

tunalı erkek kuaför

houston kuaför tunalı

paris kuaför

tunalı best kuaför

lilium kuaför

the best kuaför

houston kuaför tunalı

ankara kuaför

tunalı erkek kuaför

tunalı best kuaför

paris kuaför

balgat kuaför tavsiye

çayyolu kuaför tavsiye

lilium kuaför

ankara kuaför instagram

ankara kuaförler odası fiyat listesi 2019

ankara kuaför iş ilanları

ankara çankaya kuaför

bahçelievlerde kuaför önerisi

ankara mamak en iyi kuaför

the change kuaför ümitköy

tera kuaför

tunalı kuaför tavsiye

tunalı hilmi bayan kuaförleri

tunalı erkek kuaför

houston kuaför tunalı

paris kuaför

tunalı best kuaför

lilium kuaför

the best kuaför

 

ÜCRETSİZ RANDEVU AL

Raif Hakıoğlu Hoşgeldiniz