Kaynak

ANKARADA MİKRO SAÇ KAYNAK ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

 

Ankara’da saç kaynağı yapan kuaförlerin başında gelen salonumuz uzman personelemiz dahilinde saçlarınızı 1 saat içerisinde max 95 cm kadar uzatıyoruz. Yeni bir görünüme kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bizden fiyat almadan yaptırmayınız?

Kaynak çeşitlerimiz 

*Mikro Jel Kaynak:

Popüler kaynak yöntemi olan mikro jel kaynak bir soğuk kaynak yöntemidir. Kaynak işleminde ısıtıcı bir cihaz ya da eritilmesi gereken kapsüller kullanılmaz. Japon yapıştırıcısına benzeyen bir yapıştırıcı malzeme ile kaynak saçlar doğal saçlara tutturulur. Profesyonellik isteyen bu işlem mutlaka uzman kuaför tarafından uygulanmalıdır aksi takdirde saçlarınız zarar da görebilir.

*Keratin Kaynak:

Saç kaynak yöntemleri arasında en çok tercih edilen metotlardan biri de keratin saç kaynak uygulamasıdır; insan vücudunda özellikle tırnaklarda ve saçlarda bulunan ve protein ile aminoasitten oluşan bir madde olan KERATİN. Tamamen doğal ve insan vücudunun da alışık olduğu bir madde olması, saç kaynak işlemlerinde büyük bir başarı elde edilmesini beraberinde getirir.

*Mikro Bant Kaynak: 

İnce telli ve zayıf saçlarda saçlara dolgunluk ve hacim vermek amacı ile kullanılmasının yanı sıra saçlarını uzatmak isteyenlere kullanılabilir

*Boncuk Kaynak: Saç kaynakları içerisinde Türkiye’de en çok tercih edilen ve genel olarak boncuklu kaynak olarak bilinen boncuk saç kaynak ve ya diğer adı ile halkalı kaynak ismini saça takılan boncuk şeklinde küçük halkalardan almaktadır. Saç kalitesi çok önemlidir.

*Mikro Kapsul Kaynak:

Mikro saç kaynak çeşitleri içerisinde en esnek kullanıma sahip harika bir kaynak yöntemidir. Mikro kapsül uygulaması uzun saçları kullanırken kendinizi rahat his etmeniz, her an saçlarımın dipleri gözükecek mi kaygısı olmadan en önemlisi saçlarınızdan kaynakların çıkarılma zamanı geldiğinde saçlarınıza zarar verecek kaygısı olmadan kullanmanız çok önemli.

 

 

 

 

tunalı kuaför tavsiye

tunalı hilmi bayan kuaförleri

tunalı erkek kuaför

houston kuaför tunalı

paris kuaför

tunalı best kuaför

lilium kuaför

the best kuaför

houston kuaför tunalı

ankara kuaför

tunalı erkek kuaför

tunalı best kuaför

paris kuaför

balgat kuaför tavsiye

çayyolu kuaför tavsiye

lilium kuaför

ankara kuaför instagram

ankara kuaförler odası fiyat listesi 2019

ankara kuaför iş ilanları

ankara çankaya kuaför

bahçelievlerde kuaför önerisi

ankara mamak en iyi kuaför

the change kuaför ümitköy

tera kuaför

tunalı kuaför tavsiye

tunalı hilmi bayan kuaförleri

tunalı erkek kuaför

houston kuaför tunalı

paris kuaför

tunalı best kuaför

lilium kuaför

the best kuaför

 

ÜCRETSİZ RANDEVU AL

Raif Hakıoğlu Hoşgeldiniz